pickup
Wysyłka DPD Pickup - Teraz tylko 4,99 zł (16,99 zł)

KAZADII sklep internetowy oferujący szeroki wybór modnych damskich butów oraz odzieży w atrakcyjnych cenach. Znajdziesz u nas obuwie produkcji Polskiej jak i ze świata.

KAZADII to moda i trendy na światowym poziomie. Nasze kolekcje stanowią dopełnienie współczesnego, aktywnego stylu życia kobiety i mężczyzny. Pozwalają kreować zdecydowany, nieprzeciętny wygląd, wyrażać siebie w unikalny sposób. Łączą w sobie awangardę, dobry styl oraz bezwarunkowe oddanie dla jakości. Nowoczesnemu designowi i precyzyjnym wykończeniom towarzyszy szczególna dbałość o każdy detal.

Nasza marka powstała z miłości do butów. Od momentu powstania firmy w 2018 roku poszukiwanie najmodniejszych wzorów odpowiadających oczekiwaniom naszych klientek to nasza pasja.

Każdy produkt dostępny w ofercie przedstawiamy i opisujemy z dbałością o szczegóły. Wszystkie zdjęcia produktów są naszego autorstwa, zaś wymiary podane w opisie są przez nas sprawdzane.

Na każdym etapie realizacji zamówienia stawiamy na obsługę według najwyższych standardów, które nieustannie ulepszamy i doskonalimy. Każdego naszego klienta traktujemy w sposób indywidualny. W przypadku jakiejkolwiek wątpliwości, w najwygodniejszy dla Ciebie sposób, skontaktuj się z nami- na wszystkie pytania znajdziemy odpowiedź, doradzimy, pomożemy.

Zadowolona klientka, która do nas powraca to dla nas dowód, że to co robimy, robimy dobrze.